Loading...
Soraja Vučeljić  
Babe Name:
Soraja Vučeljić
Aliases:
Sara
Date of Birth:
16.11.1986
Place of Birth:
Knin
Country of Origin:
Hrvatska
Career Status:
Active
Eye Color:
Brown
Hair Color:
Brown
Measurements:
94-62-96
Fake Boobs:
Yes
Piercings:
None
Tattoos:
None

 

Soraja za vinariju Tikveš (15 fotografija)

Soraja za vinariju Tikveš

Makedonski proizvođač vina “Tikveš” objavio je novi provokativni kalendar za 2012. godinu. Ova vinarija je za tu priliku angažovala “Plejboj“, a za kalendar su pozirale Soraja Vučelić, Ivana Mlađović, Anastasija Buđić, Slobodanka Boba Tošić i Una Grujić. Ovdje su neke fotografije koje nisu završile u kalendaru. Upozorenje! Sadržaj ovog materijala namijenjen je za zrelu publiku.

Copyright © 2017, Biganimal. Developed by Animat studio.